Plánování trasy autem tam, kde to neznáte.
Random header image... Refresh for more!


Maximální rychlosti Chorvatsko, Itálie, Slovinsko

Maximální rychlosti v těchto zemích Vás budou zajímat zejména při cestě na dovolenou k moři, ale také na zimní dovolenou v horách. Doporučuji si získat i podrobnější dopravní předpisy, pro bezpečný projezd zahraničními zeměmi.

Chorvatsko – V Chorvatsku je maximální rychlost v obci 50 km/h, mimo obec 90 km/h, na rychlostních silnicích 110 km/h a na dálnicích 130 km/h. Pokud máte za autem karavan platí pro Vás maximální rychlost v obci 50km/h a mimo obec, rychlostních silnicích i dálnicích 80 km/h.

Itálie – V obci je maxilmální rychlost omezena na 50 km/h, mimo obec je to 90km/h, na rychlostních silnicích 110 km/h a na dálnicích 130km/h. Vozy s karavanem mají maximální rychlost odlišnou mimo obec a na rychlostních silnicích kde je 70 km/h a na dálnicích mohou jet maximální rychlostí 80 km/h.

Slovinsko – Ve Slovinsku je maximálních rychlost v obci 50km/h, mimo obec 90 km/h, na rychlostních silnicích 80 km/h a na dálnicích 130 km/h. Vozy s karavanem mají odlišnou rychlost mimo obec, na rychlostní silnici a dálnici a tou je 80 km/h.